У Росії автопробіги та наметові містечка прирівняли до мітингів

За неузгоджений з владою автопробіг можна сісти на п'ять років.

У Росії автопробіг віднині те саме, що і мітинг, а наметове містечко прирівняли до пікету. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

У російській Держдумі ухвалили законопроект, що зобов'язує організаторів автомобільних пробігів заздалегідь узгоджувати акції з місцевою владою. Назвати кортежі та намети демонстраціями парламентарі вирішили, підрахувавши, що за останній рік в Росії подібних акцій було більше сотні.

Віднині за одне таке правопорушення будуть штрафувати на 300 тисяч рублів – це понад сто тисяч гривень. А за повторне – саджати на п'ять років.

Нагадаємо, у Росії протягом 2015 року майже в десять разів збільшилася кількість блокувань інтернет-сайтів. У 2014 році сайти в зоні .ru блокували 1019 разів, у 2015 році було зареєстровано 9022 блокування. Загалом протягом 2015 року в Росії зареєстровано понад 15 тисяч випадків обмеження свободи Інтернету. (У 2014 році таких випадків відзначено менше трьох тисяч).

У Росії автопробіги прирівняли до мітингів

У Російській Держдумі  ухвалили законопроект, що зобов’язує  організаторів автомобільних пробігів заздалегідь узгоджувати акції з місцевою владою. Назвати кортежі та намети  демонстраціями парламентарі вирішили, підрахувавши, що за останній рік в Росії подібних акцій було більше сотні. Віднині за  одне таке  правопорушення будуть штрафувати на 300 тисяч рублів – це більше ста тисяч гривень. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: