У Росії заявили, що готові до ракетного удару

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В уряді федерації розцінюють спроможність захиститися у 100%.

Росія повністю захищена від ракетного удару ззовні. Про це заявив віцепрем'єр цієї країни Юрій Борисов.

Він зауважив, що країна готова до загрози ракетного нападу та здатна оперативно реагувати на загрозу. Чиновник запевнив, що з цією метою було відновлено 100% інформаційного поля системи попередження, що дозволяє захиститися на всіх напрямках.

Відео У НАТО попередили німців про нову російську ракету середньої дальності з ядерним боєзарядом

Зона її досяжності сягає Берліна, Мюнхена та Франкфурта-на-Майні. Генсек альянсу каже, йдеться про пересувну систему. Де вона наразі базується, він не поточнив. Утім зазначив, її дуже легко приховати від систем стеження. Саме тому наполягає, аби європейці зробили усе можливе, щоб переконати Москву остаточно не розривати договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.    

У НАТО попередили німців про нову російську ракету середньої дальності з ядерним боєзарядом

8 серпня на території полігону в Архангельській області Росії прогримів вибух, в результаті події загинули щонайменше сім осіб, а незабаром у регіоні помітили підвищений радіоактивний фон. 10 серпня в "Росатомі" повідомили, що вибухнула реактивна рухова установка, і згодом визнали, що трагедія сталася під час випробування нового "спецвиробу".

Версії того, що сталося різняться. Втім, президент США Дональд Трамп, низка експертів, а також представники провідних західних ЗМІ дотримуються думки, що трагедія пов'язана з "Буревісником" – новою ракетою з ядерним реактором.

Пресслужба Росгідромету за результатами дослідження стану радіаційного фону в Северодвінську в день вибуху повідомила, що доза гамма-випромінювання була перевищена у 4-16 разів. При цьому Норвегія виявила крихітні кількості радіоактивного йоду на кордоні з РФ через кілька днів після вибуху на полігоні.

Лікарів Архангельської обласної лікарні в Росії не попередили, що після вибуху ракети в Северодвінську до них відправили заражених радіацією пацієнтів. У одного з медиків після обстеження в Москві виявили в м'язовій тканині радіоактивний ізотоп цезій-137.

В Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ОДВЗЯИ) опублікували анімовану мапу з вірогідним розльотом радіонуклідів  вона, зокрема, зачепила територію України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції