Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російському Ставрополі платіжки за комуналку прийшли із написами про Гітлера

У обслуговуючій організації заявили, що написи були розважальними

У Російській Федерації у місті Ставрополь мешканці однієї із багатоповерхівок отримали платіжки за житлово-комунальні послуги із написами про Гітлера, пише "ТАСС".

"Пам'ятайте, Гітлер не винен! Винні ті, хто його підтримував!", - було написано на платіжках, повідомляють російські ЗМІ.

Окрім того, на звороті платіжок також були написи про сексуальну орієнтацію. При цьому, у товаристві, яке обслуговує будинок зазначили, що тези несли лише розважальний характер та не мали на меті будь-кого образити. Втім самі мешканці зазначають, що інцидент стався ще 9 травня, однак такі дивні платіжки вони отримують вже не вперше.

Цим фактом зацікавились у прокуратурі. Наразі проводиться перевірка.

"За даним фактом прокуратура Промислового району міста Ставрополя проводить перевірку, з'ясовуються обставини справи", - сказали в прес-службі прокуратури

Нагадаємо, рупор Кремля Дмитро Кисильов в своїй скандальній передачі "Вести недели" процитував Адольфа Гітлера. Читайте також: "Че там у хохлов" і де взяти "радіоактивний попіл". Як Кисельова тролять у соцмережах Частину своєї передачі російський журналіст присвятив дивізії СС "Галичина". На екрані з'явився портрет і приписана йому цитата про Україну, яка нібито пролунала "в узькому колі": "Я вас застерігаю від думки гратися з українським націоналізмом. Україна цікавить мене лише як резервуар, який потрібен нам так само, як іншим колонізаторам потрібні їхні колонії. Національні амбіції тут тільки заважають".

Пізніше, скандальний телеведучий визнав, що документ фейковий та подякував "уважним глядачам" і заявив, що підроблений документ потрапив до рук журналістів із "європейських блошиних ринків ", але підроблений був "місцевими майстрами жанру". Примітно, що за фейк в ефірі Кисельов так і не вибачився. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції