У США зятем Трампа зацікавилися слідчі

Вивчається можливість сприяння росіянам будь-кого з кампанії Трампа.

Слідчі ФБР і комітетів Конгресу США розпочали розслідування діяльності зятя президента США Дональда Трампа Джареда Кушнера на чолі агітаційної кампанії Трампа у сприяння незаконним зусиллям росіян впливу на електорат.

Про це інформує Tribune Washington Bureau із посиланням одразу на кілька джерел, обізнаних у ситуації.

Слідчі в Мін'юсті і Конгресі перевіряв, вказував виборчий штаб Трампа російським кібероперативникам на окремі виборчі регіони в ключових для перемоги штатах, де була виявлена несподівано слабка електоральна підтримка Клінтон.

 

Вивчається можливість сприяння росіянам будь-кого з кампанії Трампа в публікації тисяч листів, викрадених з електронної пошти ключових демократів, що спричинило переломний момент у виборах.

ВідеоЗять Трампа вимагав у росіян захищеної лінії для переговорів із Кремлем

 

Деякі слідчі мають підозри, що росіяни застосовували адресний вплив на виборців у ключових штатах шляхом використання електронних "ботів" з метою поширення сфабрикованих негативних новин про кандидата від Демократичної партії США.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що влітку минулого року ФБР зібрав дані, які свдчать про те, що російські оперативники намагалися використовувати радників Дональда Трампа, в тому числі Картера Пейджа, щоб "просочитися" в передвиборну кампанію вже нинішнього президента США.

Залиште свій коментар