У Великій Британії оприлюднили остаточні результати виборів до парламенту

Від попередніх результатів вони відрізняються несуттєво.

Велика Британія підбила остаточні підсумки виборів до нижньої палати парламенту. Остаточний підрахунок підтверджує оголошені напередодні результати з невеличкими змінами.

Так жодній партії не вдалося отримати більшості місць у парламенті. Через це тепер їм потрібно буде сформувати коаліцію або уряд меншинства.

Партія чинного прем'єр-міністра Терези Мей отримала 318 місць у парламенті з 650, яких не вистачає для абсолютної більшості. Лейбористам дісталось 262 місця (що на 1 позицію більше, ніж оголошувалось напередодні), Шотландській національній партії - 35 мандатів, Ліберальні демократи отримали 12 місць. У представників інших партій загалом 23 місця (напередодні їх було 24).

Остаточні результати виборів у Великій Британії
The Telegraph

Нагадаємо, одразу після виборів прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що  за десять днів Британія розпочне переговори про Brexit - вихід з Євроcоюзу. 23 червня 2016 року на референдумі більше голосів отримали прихильники Brexit - 52% підтримки. Противники ж виходу Великої Британії з ЄС отримали відповідно 48%. 29 березня 2017 року Тереза Мей підписала офіційного листа до президента Європейської ради Дональда Туска про намір Великої Британії вийти з ЄС. У такий спосіб країна офіційно розпочала Brexit.

Залиште свій коментар