Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежа призвела до збою руху між Кельном і Франкфуртом-на-Майні.

Один з вагонів швидкісного міжміського поїзда Intercity-Express загорівся під час руху на території німецьких земель Рейнланд-Пфальц. Вогонь вже загасили.

Про це повідомля телеканал N-TV.

Пожежа сталася через нез'ясовані причини вранці 12 жовтня в останній секції поїзда. За даними рятувальників, 510 пасажирів були евакуйовані і доправлені на автобусах до найближчого міста Монтабаур.

Пожежа призвела до збою руху транспорту. Була закрита ділянка залізниці між містами Монтабаур і Зігбург, скасовані або затримані рейси між великими містами Кельн і Франкфурт-на-Майні.

Через задимлення і роботи рятувальників перекрили також ділянку траси А3.

Як повідомила німецька залізнична компанія Deutsche Bahn, під час пожежі ніхто не постраждав.

Нагадаємо. нещодавно у Мадриді в одному з вагонів метро вибухнув ноутбук. Спочатку гучний ляск пасажири сприйняли за теракт. Всередині потягу почалася паніка. Згодом спрацювала пожежна сигналізація. На щастя, хтось із пасажирів загасив невелике полум'я вогнегасником. 

Відео У Мадриді в одному з вагонів метро вибухнув ноутбук

Це сталося у тунелі, на перегоні між станціями. Комп'ютер жінка перевозила в сумці. Та раптом з невідомих причин його акумулятор вибухає. Спочатку гучний ляск пасажири сприйняли за теракт. Всередині потягу почалася паніка. Згодом спрацювала пожежна сигналізація. На щастя, хтось із пасажирів загасив невелике полум'я вогнегасником. 

У Мадриді в одному з вагонів метро вибухнув ноутбук

Залиште свій коментар

Вибір редакції