Вакцина Pfizer захищає від COVID-19 протягом 6 місяців - заява компанії

Дата публікації
Перегляди
1126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вакцина Pfizer захищає від COVID-19 протягом 6 місяців - заява компанії

Фото: Associated Press

Згідно з дослідженням, Pfizer і Moderna показали 90% ефективності в реальних умовах.

Вакцина від коронавірусу Pfizer/BioNTech надає захист протягом 6 місяців: такі результати третьої фази тестування оприлюднили в компанії 1 квітня.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії. 

"Відповідно до визначення Центрів США з контролю над захворюваннями (CDC), вакцина була на 100% ефективною проти тяжкого перебігу хвороби, і на 95,3% ефективною проти тяжкого перебігу захворювання COVID-19, відповідно до визначення Адміністрації США з контролю над продуктами харчування і ліками", - зазначили у компанії.

Також за офіційною інформацією, вакцина ефективна проти штаму коронавірусу В.1.135, поширеного в Південній Африці. Раніше дослідники висловлювали побоювання, що цей штам може не реагувати на вакцину. У дослідженні CDC взяли участь 3950 людей, які після вакцинації регулярно робили тест на коронавірус. Навіть після першої дози вакцини, ризик захворювання зменшився на 80%, йдеться в дослідженні. 

Нагадаємо, що у США співробітники заводу в Балтіморі, штат Меріленд, помилилися під час змішування інгредієнтів вакцини від COVID-19, зіпсувавши близько 15 мільйонів доз препарату від компанії Johnson & Johnson. Компанія посилила контроль над роботою Emergent BioSolutions, щоби уникнути подальших провалів якості. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація