Відмовили нирки: школярка потрапила до реанімації після процедури з випрямлення волосся

Відмовили нирки: школярка потрапила до реанімації після процедури з випрямлення волосся

Потрапила до реанімації після процедури з випрямлення волосся / Фото: pixabay.com

Процедуру здійснювали препаратами, ліцензованими МОЗ, але однаково це нашкодило здоров'ю дівчини.

В Ізраїлі 17-річна Ліной Арба потрапила до лікарні після випрямлення волосся у перукарні.

Про це пише mynet.

Препарат проник через шкіру голови, призвів до інтоксикації організму та порушення роботи нирок.

Стан дівчини швидко погіршувався. Наразі вона перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

"Ліной вже не вперше випрямляє волосся у такий спосіб. Минулого разу, коли вона робила таку саму процедуру з випрямлення волосся, все було нормально, але зараз вона потрапила до лікарні із серйозним розладом здоров'я", - каже її мати.

Що сталося з дівчиною після процедури з випрямлення волосся у перукарні

Після процедури дорогою з перукарні Ліной поскаржилася мамі на нездужання. Вона відчувала печіння шкіри голови. Потім у неї почалися нудота і блювання. Батьки доправили її до лікарні.

"Через те, що трапилося з дочкою, я вже не довіряю жодним препаратам, навіть тим, які ліцензовані МОЗ Ізраїлю. Саме таким був препарат, який нанесли на волосся Ліной. У лікарні нам розповіли, що вона не перша, хто страждає від інтоксикації організму через випрямлення волосся. До неї до лікарні потрапили ще чотири жінки", - каже мати дівчини.

Вона наголосила, що процедуру робила професійна перукарка.

"Дочка і я ходимо до неї вже багато років, тому й подумати не могли нічого поганого. Сама майстриня була шкована від того, яка важка реакція розвинулася у Ліной на ці препарати, і взагалі від того, що сталося"", - додала жінка.

Наразі відомо, що діаліз (метод очищення крові, який широко використовується при нирковій недостатності - ред.) дівчині не знадобився. Її стан стабілізовано.

Також нагадаємо про 5 міфів про харчування насправді шкодять вашому здоров’ю. Один з них - так звана "детоксикація організму". "Ваша печінка та нирки чудово справляються з видаленням токсинів в організмі без будь-якого втручання з вашого боку", — повідомив дієтолог.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація