Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Москви не погодила проведення мітингу на проспекті Сахарова

Мітинг "проти насильства і політичного переслідування" планують провести 21-22 вересня.

Влада Москви не погодила проведення мітингів на проспекті Сахарова 21 і 22 вересня, повідомило видання Мeduza.

Мітинги запропонували перенести у столичний район Мар'їно - на перетин вулиць Перерва та Люблінська.

Заявку на проведення мітингу "проти насильства і політичного переслідування" заявник Ельвір Віхарєва надіслав 9 вересня. Наступного дня стало відомо, що проспект Сахарова вперше стане одним з місць проведення фестивалю "Коло світла". До подачі заявки інформації про проведення заходу не було.

Нагадаємо, 27 липня в Москві відбувся несанкціонований мітинг на підтримку незалежних кандидатів до Московської міськдуми. За даними російської поліції, в акції взяли участь близько 3500 людей. Вони вимагали, щоб виборчком Москви скасував рішення про визнання недійсними сотень підписів на підтримку опозиційних політиків і зареєстрував їх кандидатами на виборах. Під час акції поліція провела масові затримання. За уточненими даними правозахисного медіапорталу "ОВД-Инфо", 

Нацьковували собак та били кийками. У Москві затримали було затримано 1373 особи, поліція повідомила про 1074 затриманих. Під час затримань силовики діяли жорстоко. За даними російських ЗМІ, десятки людей постраждали. 

Відео У Москві відмовились погодити масштабний мітинг наступних вихідних

Мерія міста вважає, що заявку на акцію протесту 17 серпня подали несвоєчасно. Організатори рішення планують оскаржити. За їхніми прогнозами, участь у протесті мали взяти близько 30 тисяч людей. Нині у Росії тривають суди над затриманими під час минулого мітингу. Він став наймасштабнішим за останні 8 років - на вулиці вийшло майже 50 тисяч демонстрантів.  

У Москві відмовились погодити масштабний мітинг наступних вихідних

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції