Власники собак менше за інших ризикують передчасно померти

Дата публікації
Перегляди
6092
Власники собак менше за інших ризикують передчасно померти

Pexels

Собачники мають більше фізичної активності та правильно харчуються.

У власників домашніх тварин, особливо собак, знижується ризик серцево-судинних захворювань і передчасної смерті, яка пов'язана з порушеннями кровоносної системи. Такого висновку дійшли чеські медики, повідомляє портал порталі MedicalXpress.

Учені провели дослідження, в якому взяли участь 1769 осіб зі здоровою серцево-судинною системою. Під час експерименту враховувалися спосіб життя, раціон харчування, тиск, рівень цукру, маса тіла, холестерин і фізична активність.

З'ясувалося, що у власників домашніх тварин вищий рівень фізичної активності і вони дотримуються більш правильної дієти.

Власники собак при цьому мали максимально гарний показник рівня цукру в крові, незалежно від віку, статі та рівня освіти.

Вчені зазначають, що наявність собаки стимулює людину частіше виходити на вулицю і грати з вихованцем в активні ігри. Також домашні тварини перешкоджають соціальної ізоляції і покращують психологічний стан.

Нагадаємо, 18 липня повідомлялося, що нещодавнє дослідження, яке провела компанія Riley's Organics, що спеціалізується на органічному харчуванні собак, довело – американці цілують своїх чотирилапих друзів частіше, ніж своїх партнерів-людей.

Собака в місті: які правила вигулу чотирилапих варто знати господарям

Собака в місті: які правила вигулу чотирилапих варто знати господарям