Перейти до змісту
За звільнення американки в Уганді заплатили півмільйона доларів – турфірма

За звільнення американки в Уганді заплатили півмільйона доларів – турфірма

Поліція країни вважає, що зловмисники просто злякались переслідування.

Подорож мрії обернулася на жахіття - американській туристці заледве врятували життя в Уганді, де її захопили в заручники. Історія туристки більше схожа на бойовик, йдеться у ТСН.12:00.

Кімберлі Сью Ендікот, яка працює косметологом, мріяла побачити африканських горил. Минулого вівторка мрія здійснилася, аби перетворитися на пекло. У національному парку в Уганді американку разом з гідом захопили у заручники.

"Нападники наставили на групу зброю і захопили двох з чотирьох людей. Подружжя пенсіонерів, яке залишилося на волі, негайно зателефонувало представнику табору, зараз їм нічого не загрожує", - повідомляла тоді заступниця речника поліції Уганди Поллі Намайє.

Відео В Уганді звільнили туристку з США і її гіда за викуп в 500 тисяч доларів

Подорож мрії обернулася на жахіття, американській туристці заледве врятували життя в Уганді, де її захопили в заручники. Моторошну історію зі щасливим кінцем, за якою можна знімати бойовик – у сюжеті.  

В Уганді звільнили туристку з США і її гіда за викуп в 500 тисяч доларів

Парк розташований на кордоні Уганди з Конго. Іноземців тут викрадають рідко. Минулого разу - двадцять років тому - усіх вісьмох захоплених бранців застрелили. Зараз захотіли викуп.

"Через телефони жертв нападники повідомили, що вимагають 500 тисяч доларів", - інформувала поліція.

П'ять днів напружених пошуків: військові Уганди і Конго прочісують прикордонні території, де у джунглях роками переховуються радикальні повстанці, що воюють з урядами одразу обох держав. Водночас тривають переговори з викрадачами за участі ФБР. Полонених відпускають. В поліції припускають - викрадачі просто злякалися.

"Коли викрадачі зрозуміли, що їх переслідують, вони вирішили відпустити заручників", - впевнені у поліції Уганди.

Це підтверджують і американці, але за іншою інформацією, від працівників турфірми, що влаштовувала поїздку, викуп викрадачам усе ж заплатили. Американку везуть до столиці, звідки її відправлять додому.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин