Збитки від ураганів "Гарві" і "Ірми" можуть перевищити 290 млрд доларів

Збиток від "Гарві" і "Ірми" буде рекордним.

Сукупний збиток від ураганів "Гарві" і "Ірма" може обійтися економіці США в 290 мільярдів доларів, або в 1,5 відсотка від ВВП країни.

Про це телеканалу ABC повідомив президент метеорологічної компанії AccuWeather Джоел Майерс. За його оцінкою, збитки від "Гарві" і "Ірми" буде рекордним.

"Збиток від урагану "Ірма" складе близько 100 мільярдів доларів, це еквівалентно половині відсоткового пункту ВВП. "Гарві" став стихійним лихом, що завдало найбільший збиток нашій країні в її історії — близько 190 мільярдів доларів, що еквівалентно одному відсоткового пункту ВВП", — зазначив він.

ВідеоСтихія "Ірма" забрала вже 28 життів на Карибах

Майерс зазначив, що при підрахунку враховувалися порушення в роботі підприємств, зростання безробіття, втрата врожаю, руйнування приватної власності і зростання цін на бензин.

Фотогалерея У Мережі з'явилися фото спустошених після урагану "Ірма" Віргінських островів (6 фото)

Досі найбільш руйнівним стихійним лихом в історії США вважався ураган "Катріна", що обрушився на країну в серпні 2005 року. Тоді загинули майже дві тисячі осіб, лихо обійшлося американської скарбниці в рекордну суму — 108 мільярдів доларів.

ураган ірма інфографіка
ТСН.ua

ВідеоЧерез надпотужний буревій курортні міста Флориди перетворилися на міста-привиди

Раніше повідомлялося, що ураган "Ірма" наближається до Флориди. Посольства України в США, Нідерландах, Кубі, Франції та консульські установи в США взаємодіють з кризовими центрами країн в цілодобовому режимі.

Залиште свій коментар