Перейти до змісту
Журнал Time помістив Путіна на обкладинку чергового номера

Журнал Time помістив Путіна на обкладинку чергового номера

Путіна зобразили над Земною кулею.

Журнал Time помістив на обкладинку квітневого номера президента РФ Володимира Путіна з написом про його намагання контролювати вибори в інших державах.

Путін на обкладинці зображений над Земною кулею з геотегами у Венесуелі, Сирії, Лівії та інших країнах. Окрім цього поруч є заголовок, який натякає на неодноразове втручання РФ у внутрішні справи інших країн: "Володимир Путін хоче впливати не тільки на вибори всередині своєї зростальної імперії держав, що розвалюються".

Нагадаємо, раніше соціальна мережа Facebook видалила 364 груп, сторінок і акаунтів, які брали участь у скоординованій недостовірній поведінці на Facebook та Instagram. З'ясувалося, що дві інформаційні операції проводилися з Росії. Одна з них була активна в декількох країнах, а іншу проводили спеціально для України. Також у Facebook знайшли схожість у поведінці виявлених акаунтів з тією діяльністю, що походила з Росії перед проміжними виборами у США.

Відео Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин