16 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Дата публікації
Перегляди
1064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
16 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: pixabay.com

​​​​​​​День ангела святкують: Ілля, Світлана

І чоловіки, і жінки, які народилися 16 листопада, мають яскраво виражене прагнення до влади і вміють орудувати нею. Багато з них мають репутацією хороших директорів і керівників на роботі або в сім’ї. З них виходять чудові консультанти і тренери, успішні в своїх соціальних групах і командах. Їхнє безумовне лідерство рідко піддається сумніву, оскільки у них вистачає мудрості уникати виникнення ворожнечі й протистояння і ухвалювати рішення, виходячи з інтересів усієї групи загалом.

Ілля

Ім'я Ілля походить від староєврейського біблійного імені Eliyahu та перекладається як "мій Бог — Єгова".

З дитинства він любить допомагати своїм близьким: батьки завжди можуть розраховувати на хлопчика. Ілля — майже ідеальний син, з яким не буває особливих проблем. Єдине зауваження: хлопець може легко піддатися поганому впливу нових знайомих, тому батькам варто стежити за тим, чи розсудливо він обирає друзів.

А взагалі Ілля — товариський, добрий, веселий. З ним приємно спілкуватися, він легко вливається у компанію. У його характері багато жіночих рис: саме тому друзі й родина завжди відчувають його відданість і підтримку. А от відкривати перед іншими власний внутрішній світ Ілля не поспішає.

Свою кохану Ілля обирає ретельно. А одружується тільки тоді, коли впевнений у тому, що зможе повністю забезпечити майбутню сім'ю. Отже, у подружньому житті на його обраницю чекає надійність і захист.

Йому буде комфортно на посаді, яка не пов'язана з організаторською діяльністю. Ілля стане чудовим лікарем, письменником чи перекладачем.

Світлана

Ім’я Світлана складається з двох слів. У слов’янській мові це світло і лан, що означає – благодатна земля. Переводять це ім’я як чиста, світла, світло землі.

Світлана з дитинства вирізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високої про себе думки, але вчиться посередньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона виділялася б серед однолітків. Багато часу приділяє суспільній роботі, у неї є схильність командувати.

У той же час Світлана — добра людина й здатна надати допомогу. Замолоду починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається додержуватися моди, але іноді їй змінює почуття міри. Світлані подобається перебувати серед чоловіків. Добре пристосовується до обстановки.

Не позбавлена працьовитості. Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, переконається, що її обранець — гідна людина й має до неї справжні почуття. Здатна бути гнучкою й дипломатичною у взаєминах із чоловіком і родичами. Дуже прив'язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господаркою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація