Для японських макак влаштували показ фільму "Повстання планети мавп"

Для японських макак влаштували показ фільму "Повстання планети мавп"

Кадр з фільму "Повстання планети мавп"

В зоопарку показали "Повстання планети мавп". Примати спочатку розбіглися, але потім повернулися і додивилися фільм до кінця.

Фільм "Повстання планети мавп" режисера Руперта Уайатта вперше був показаний змішаній глядацькій аудиторії - з приматів і людей - в одному із зоопарків на півдні Японії.

Природний зоопарк на горі Такасакі в місті Оіта відомий в Японії тим, що макаки там живуть у природних умовах. Його часто називають "святою землею" мавп, оскільки сюди приходять зграї приматів.

На скорочену до 13 хвилин версію фільму зібралися відвідувачі парку та мавпи. Ватажку зграї макак виділили почесне місце в першому ряду. Під час перегляду мавпи спочатку злякалися гучного звуку і розбіглися, але потім знову зібралися і додивилися фільм до кінця.

Один з ініціаторів заходу - голова відділу туризму міської мерії Фумікадзу Хада – хоче продовжити спільні перегляди фільмів. Він також дуже сподівається, що ті мавпи, які подивилися кіно, "будуть швидше еволюціонувати".

Перегляд був організований в рамках промоутерської кампанії прокату фільму "Повстання планети мавп", який стартував у п'ятницю, 7 жовтня, в Японії.

Читайте також:

У зоопарку дитинча жирафи згодували леву на очах дітей

Створено першу рекламну кампанію для мавп

Чемпіон з родео навчив чотирьох мавпочок їздити верхи на собаках

Ціна еволюції: чоловіки втратили пенісову кістку, але наростили мозок

Повʼязані теми:

Наступна публікація