Дослідження: активні користувачі Twitter непостійні у відносинах

Дослідження: активні користувачі Twitter непостійні у відносинах

Активні користувачі Twitter непостійні у відносинах

За результатами дослідження, проведеного службою знайомств, романтичні стосунки у користувачів Twitter тривають менше, ніж у решти людей.

Романтичні відносини у користувачів Twitter, популярного сервісу для ведення мікроблогів, тривають менше, ніж у решти людей. Про це йдеться в доповіді, яку опублікувала онлайн-служба знайомств OkCupid, яка визначала "сумісність" пар, виходячи з відповідей користувачів на тисячу питань.

Якщо вірити графіку, складеному на основі даних понад 800 тисяч учасників OkCupid, у користувачів, які заходять в "Твіттер" кожен день, відносини, як правило, тривають менше. Середня тривалість знайомства у 18-річного користувача Twitter складає близько дев'яти місяців, у той час як в інших людей цього віку стосунки тривають дев'ять з половиною місяців.

З віком ця проблема стає все більш актуальною: у 50-річного користувача Twitter відносини тривають 15 місяців, а у його однолітка, який не відправляє "твіти" кожен день – в середньому 17 місяців.

Платформу для ведення мікроблогів нерідко використовують для проведення наукових досліджень. Раніше вчені з'ясували, щасливі люди спілкуються в Twitter між собою набагато частіше, ніж з нещасними, а кількість емоційно забарвлених слів в "твітах" може бути використано для прогнозування руху індексу Dow Jones.

Читайте також:

Мєдвєдєв розповів, де влаштував "запальний" танець

Психологи: Facebook і Twitter обманюють мозок

Twitter запустив нову головну сторінку

Повʼязані теми:

Наступна публікація