В Інтернеті розпочалася "війна в Росії"

Інтернет-користувачі влаштували у соціальних мережах флеш-моб на тему "війна в Росії". Вони публікують фото зі зруйнованими будинками та пожежами, заявляючи, що це результати авіанальотів.

У Twitter розпочався флеш-моб на тему війни в Росії: сотні користувачів соціальної мережі поширюють недостовірні дані про війну, яка нібито почалася в Росії, з тегом #warinrussia.

Зокрема, в мікроблогах публікують фото зі зруйнованими будинками та пожежами, заявляючи, що це результати авіанальотів українських, грузинських та польських військових.

Окрім повідомлень про руйнування та евакуацію жителів, користувачі соцмережі пишуть жартівливі та саркастичні пости про російську владу, культуру, а також про перших осіб держави.

"Українські танки застрягли в московських заторах", "Росіяни ховаються від Української агресії в Грузії", "Російські війська входять у зруйновану столицю Грузії", - пишуть користувачі у мікроблозі.

При цьому невідомо, хто та навіщо організував флеш-моб. За даними сервісу пошуку Яндекс.Блоги, за останні кілька годин було залишено близько тисячі повідомлень з тегом #warinrussia.

Читайте також:

У Росії проаналізували добробут громадян: багаті - багатіють, бідні - біднішають

Кавказ опинився на порозі нової кривавої війни

У Японії на узбережжі знайшли дивний предмет, який не можуть ідентифікувати (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: