Twitter запустив нову головну сторінку

Нова сторінка Twitter тепер не відображає найтоповіші твіти та тренди мікроблога. Замість цього внизу сторінки показані юзерпік найпопулярніших користувачів.

Мікроблог Twitter вніс цілий ряд змін в свою головну сторінку. Перш за все в очі кидається зміна традиційного світло блакитного кольору, на металік. Нова сторінка тепер не відображає найтоповіші твіти та тренди мікроблога. Замість цього внизу сторінки показані юзерпік найпопулярніших користувачів.

Є й інші зміни головної сторінки. Наприклад, рядок пошуку змістився вниз і вліво. Одна з головних змін пов'язана з блоком авторизації. Тепер нові користувачі зможуть пройти реєстрацію прямо на головній сторінці.

Але найважливішою зміною є те, що тепер користувачі зможуть вибрати мову головної сторінки. Зараз доступні англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, китайська та японська мови. Крім того якщо раніше у привітання Twitter говорилося "Дізнайся, що відбувається прямо зараз у будь-якій точці світу", то нова домашня сторінка повідомляє: "Ідіть своїм інтересам: Миттєві оновлення від ваших друзів, галузевих експертів, улюблених знаменитостей, і що відбувається в усьому світі".

Всі ці незначні, як здається на перший погляд нововведення, мають велике значення, враховуючи масштаби аудиторії мікроблога - більше 200 млн користувачів на початок 2011 року. Це невелике коректування філософії Twitter, який сподівається зберегти існуючу аудиторію і залучити нову, пише mashable.com.

Нагадаємо, Twitter один з найпривабливіших активів Силіконової долини і оцінюється в 8-10 млрд доларів. При цьому дохід компанії в 2010 році склав 45 млн доларів, а в цьому році виручка очікується на рівні 100-110 млн доларів.

Читайте також:

Sony випустить камеру з моментальним розміщенням фото в Мережі

Twitter запустять російською мовою

Вчені створили штучний Twitter

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: