Фото Майкла Джексона використають для створення вічного двигуна

Фото Майкла Джексона використають для створення вічного двигуна

Майкл Джексон / Фото: Daily Mail

Винахідник з Лос-Анджелеса продає невідомі раніше знімки покійного короля поп-музики, щоб вирішити світові проблеми енергетики.

Для вирішення світових енергетичних проблем винахідник з Лос-Анджелеса Реджинальд Гарсія хоче продати зроблені 33 роки тому фотографії короля поп-музики Майкла Джексона.

За його словами, виручені від продажу знімків кошти допоможуть винайти електричний мотор, який вирішить енергетичні проблеми.

Зокрема, пояснив Гарсія, продаж 130 раніше неопублікованих фотографій Джексона піде на фінансування винаходу двигуна, який виробляє енергії більше, ніж споживає.

На фотографіях зображений 19-річний музикант і його брати під час відеозйомки в Голлівуді в березні 1978 року. На той момент Джексон ще не вдавався до зміни зовнішності у хірургів.

Зараз фотографії проходять оцінку і готуються до продажу.

Нагадаємо, Майкл Джексон помер у червні 2009 року у віці 50 років. Розтин встановив, що смерть співака наступила в результаті передозування сильним анестетиком Профополом, який використовується під час проведення хірургічних операцій.

На вересень 2011 року призначено суд над особистим лікарем Джексона Конрадом Мюрреєм, якого звинувачують у ненавмисному вбивстві поп-зірки.

Читайте також:

Під час концерту пам'яті Джексона койот з'їв улюбленого пса Оззі Озборна

У США винайшли принтер для їжі

Швейцарські вчені розробили установку, здатну викликати дощ

Археологи підняли зі склепу труну, в якій може бути Мона Ліза

Повʼязані теми:

Наступна публікація