Найстаріша жінка на Землі застала в живих 21 президента США

Найстаріша жінка на Землі застала в живих 21 президента США

Бесс Купер / Фото: AFP

114-річну американку Бесс Купер визнали найстарішою жінкою у світі. Вона виростила 4 дітей, 12 онуків і одного праправнука.

Титул найстарішої жінки у світі отримала 114-річна американка Бесс Купер, яка проживає у будинку для літніх людей в штаті Джорджія. Їй вдалося застати в живих 21 президента США, пережити дві світові війни і так звану Велику депресію 1930-х років.

Бесс Купер народилася 21 серпня 1896 року. Вона виросла в графстві Салліван (штат Теннессі), у неї було семеро братів і сестер, а також є четверо дітей, 12 онуків і навіть один праправнук.

Зараз довгожительці 114 років і шість місяців. У 2009-му році вона поділилася секретом тривалості свого життя: "Я просто не лізу не в свою справу і не їм нездорової їжі".

Нагадаємо, найстарішим чоловіком на Землі також є американець Уолтер Бренінг. У вересні 2010 року йому виповнилося 114 років.

Зауважимо, що ці дані є офіційними, затвердженими у Книзі рекордів Гіннеса. Тим часом, наприклад, у Грузії мешкає жінка, якій, за даними місцевого міністерства юстиції, влітку 2010 року виповнилося 130 років. Раніше в одному з віддалених селищ Туреччини також виявили жінку, якій, за документами, більше 135 років.

Читайте також:

Румунка побила рекорд, як наймолодша бабуся Європи

Найстаршу жінку Землі позбавили пенсії, тому що "стільки не живуть"

Найстаріший мешканець Токіо, якому 111 років, виявився мумією

В Індії знайшли селянина, у якого 39 дружин та 94 дитини

Повʼязані теми:

Наступна публікація