Померла найбагатша собака світу - болонка зі статком у 12 млрд доларів

Померла найбагатша собака світу - болонка зі статком у 12 млрд доларів

Болонка Трабл

У віці 12 років у США померла мальтійська болонка на прізвисько Трабл (Біда), яка успадкувала від своєї власниці 12 мільярдів доларів.

У США померла найбагатша собака світу – біла мальтійська болонка на прізвисько Трабл (у перекладі - Біда), яка успадкувала від своєї власниці, ексцентричної мільярдерки Леони Хелмслі, 12 мільярдів доларів.

Крихітна собачка померла у віці 12 років, що в перерахунку на людський вік еквівалентно 84-м рокам. Смерть настала ще у грудні 2010 року, проте представники болонки-мільйонерки розповіли про це тільки зараз.

В останні роки життя здоров'я Трабл значно погіршилося. Відомо, що до моменту смерті вона повністю осліпла; причиною смерті стала зупинка серця. За словами представника болонки, тіло собачки піддали кремації. Де похована урна з прахом, він не уточнив.

Родичі Леони Хелмслі ненавиділи собачку, відсудивши у неї шість мільйонів спадщини на свою користь.

За життя болонка Трабл отримала до 30 загроз вбивства або викрадення, у зв'язку з чим значна частина її багатства пішла на забезпечення безпеки. Річне утримання собаки обходилося в 100 тисяч доларів, з яких на стрижки та зачіски йшло 8 тисяч доларів, на їжу - 1,2 тисячі.

Ті гроші, які Трабл не встигла "витратити", буде перераховано у благодійний фонд Леони і Гарі Хелмслі.

Мальтійська болонка була головною спадкоємицею статків Хелмслі.

Своєму брату мільярдерка після смерті заповіла 10 мільйонів доларів, двом онукам по 5 мільйонів доларів за умови, що вони будуть відвідувати могилу батька не рідше ніж раз на рік, і ще двоє не отримали нічого "з причин, їм відомих". Пізніше спадкоємці оскаржили в суді останню волю Леони, і відсудили шість мільйонів доларів.

Американська преса за життя Хелмслі нагородила її прізвиськом "королева дріб'язковості".

Як розповідав один з її колишніх співробітників, вона одного разу сказала: "Тільки маленькі люди платять податки". І хоча сама Хелмслі це заперечувала, у 1992 році їй довелося провести півтора року у федеральній в'язниці за ухилення від сплати податків.

Читайте також:

Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

Еністон купила пентхаус для собаки, який помер

Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

Під час концерту пам'яті Джексона койот з'їв улюбленого пса Оззі Озборна

Повʼязані теми:

Наступна публікація