Семирічна ізраїльтянка прочитала за рік 600 книг

Семирічна ізраїльтянка прочитала за рік 600 книг

Ілюстрація

Унікальна дівчинка удостоїлася звання "найбільшого читача жителя Єрусалиму".

Семирічна ізраїльтянка, мешканка Єрусалиму Ноа Пуріс за рік взяла в муніципальній бібліотеці 600 книг.

Щоб прочитати всю серію романів про Гаррі Поттера, а це майже 4000 сторінок на івриті, їй знадобилося менше двох місяців. Унікальна дівчинка удостоїлася звання "найбільшого читача жителя Єрусалиму".

Ноа навчилася читати в чотири роки, і з тих пір не розлучається з книжками. У той час, коли її ровесники сидять перед комп'ютером або дивляться телевізор, вона читає.

Цього року, напередодні Тижня книги, муніципалітет Єрусалиму вирішив з'ясувати, хто з жителів міста читає найбільше. Для цього були перевірені записи міської бібліотеки за останній рік.

З'ясувалося, що переважна більшість читачів бібліотеки за рік взяли всього кілька десятків книг, лише за кількома абонементами значилися сотні взятих книг. Але тільки одна людина за рік зробила 600 запитів. І цією людиною виявилася семирічна Ноа.

Сама дівчинка стверджує, що бібліотечні працівники помилилися в підрахунках, так як вона за рік взяла більше тисячі книжок.

У публікації наголошується, що Ноа, як всі звичайні діти, ходить до школи та гуртки, в неї є друзі, з якими вона грається після уроків. Але, оскільки Ноа з релігійної сім'ї, то по суботах у неї немає іншого розваги, крім читання.

Дівчинка також говорить, що вона звикла читати перед сном. Щовечора вона бере з собою в ліжко книгу і читає до половини дванадцятого.

Читайте також:

Найволохатіша дівчинка світу потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Бестселером року в США стала трилогія Стіга Ларссона

Forbes назвав книги, які допоможуть розбагатіти

Повʼязані теми:

Наступна публікація