ТОП рекламних роликів армії: українці найкумедніші (відео)

ТОП рекламних роликів армії: українці найкумедніші (відео)

Ілюстрація / Фото: Радіо Свобода

У рейтингу найкращих рекламних роликів про армію - український виявився найкумеднішим.

Видання Foreign Policy зібрало найкращі ролики на сервері YouTube, в яких рекламується служба в армії. Найкумеднішими виявилися ролики України та Естонії, які вирішили, що найкраще рекламувати службу в армію з гумористичної позиції.

Так, оборонні відомства різних країн світу шукають свій власний підхід для того, щоб у рекламних роликах зробити привабливою для молоді службу в армії. Деякі обмежуються демонстрацією військової сили, інші вдаються до показу труднощів армійського життя, які може подолати тільки справжній чоловік.

Найвеселішим і нехитрим став ролик Міноборони України з визначенням: "Всі дівчата будуть твоїми". У ньому під мелодію пісні "Чорний бумер" водій "Медседеса" на околиці села обіймає купу довгоногих красунь. Дівчатам він обіцяє покатати їх на іномарці. Але тут у стовбі пилу несподівано показується БТР, з якого вилазить привабливий солдат у тільняшці. Підморгуючи оком і посміхаючись, він говорить, що дуже хоче "напитися води". Всі дівчата тут же кидаються від водія "бумера" до нього, несуть воду в глиняному глечику і біжать за БТРом. Ролик рекламує службу за контрактом.

Російську армію рекламує ролик під пісню Олександра Буйнова. Популярний російський співак у формі "блакитних беретів" виконує запальну пісню з рефреном: "Слава десанту, честь и хвала!", В той час як на задньому фоні проходять навчання повітряно-десантних військ. Ролик був знятий ще п'ять років тому.

Відзначимо, що в Міноборони РФ вважають, що для того, щоб зробити термінову службу привабливою, рекламувати армію повинні всебічно розвинені, підготовлені й накачані "дембелі". Призовників також спокушають обіцянками ввести днем "тиху годину".

Справжнім переможцем може вважатися ролик Міноборони Швеції, в якому молодих жінок спокушають служити в армії в якості альтернативи рутинній і неприємній роботі по господарству.

У ролику армії Тайваню представлені як десантники, ВМФ, так і танкові війська. Відео починається з того, що батько вчить сина кататися на велосипеді, потім він же під урочисту музику опиняється вже на полігоні ВПС, де навчає новобранців вести повітряний бій.

Повна гумору і реклама естонської армії. У ролику сидять за столиками кафе під відкритим небом байкери, які стають свідками того, як водій джипа, припаркувавшись, завалює набік їх мотоцикли. Злі байкери вирішують розібратися, проте, побачивши на куртці молодої людини армійську нашивку, ніяково вибачаються.

Японські морські піхотинці відважно і весело танцюють на палубі військового корабля, але тут же ролик демонструє, як вони готові так само легко і невимушено вирішувати військові завдання. Для наочності японці протиставляють своєму грайливому ролику суворий стиль реклами американських ВМФ.

На ролику, що рекламує армію Сінгапуру, показано, як сучасний військовий корабель трансформується в величезного бойового робота.

Читайте також:

Українська армія стане боєздатною за шість років

Топ-15 світових лідерів: прем'єр Польщі обійшов президента Росії

Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

Повʼязані теми:

Наступна публікація