Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаївській області зацвіло найбільше в Європі поле диких орхідей

У Миколаївській області зацвіло найбільше в Європі поле диких орхідей

Площа поля понад 60 гектарів

У Миколаївській області на Кінбурнській косі зацвіло найбільше в Європі поле диких орхідей.

Про це розповіли у сюжеті ТСН.Ранок.

Площа поля понад 60 гектарів. На ньому ростуть п'ять видів орхідей. Унікальний природний квітник перебуває під охороною держави, бо це територія національного парку. На полі заборонено їздити автівками і в період цвітіння  випасали худобу. 

Місцеві кажуть, що через посуху переживали,  що орхідеї не зацвітуть. "Дивно те, що через таку посуху вони тут є. Як правило, їм потрібно багато вологи. Враховуючи, що всю зиму не було опадів, то фактично, вологи мало. Утім, квіти все ж таки розцвіли", - розповів в.о. директора Національного природного парку "Лівобережжі Святослава" Юрій Козловський.

Відео На Кінбурнській косі зацвіло поле диких орхідей, цвістимуть до кінця травня

Поле орхідей зацвіло у Миколаївській області. Це найбільше в Європі поле диких орхідей, яке знаходиться на Кінбурнскій косі - площа понад 60 гектарів. Унікальний природний квітник  знаходиться під охороною держави, бо це територія національного парку. Орхідеї цвістимуть до кінця травня.    

На Кінбурнській косі зацвіло поле диких орхідей, цвістимуть до кінця травня

Орхідне поле цвістиме до кінця травня.

Як повідомлялося, за 40 кілометрів від Луцька фермер засадив тюльпанами три гектари поля. Помилуватися різнокольоровими тюльпанами ось уже третій рік поспіль з’їжджаються тисячі охочих. Цьогоріч відвідини "Волинської Голландії" стало можливим завдяки послабленню карантину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції