У Польщі 78-річна діджейка "запалює" молодіжні танцполи

Жінка спеціалізується на тому, щоб доводити: вік не є перешкодою для забав і насолоди музикою.

Найстарша діджейка Польщі Віка Шмит у свої 78 років досі грає на дискотеках. Вона переконує, що похилий вік є гарним часом для розваг, а не відлежування вдома, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Граю з 20 до 3-4 ранку, у мене 3-4 вечірки на тиждень", - каже діджейка з 20-річним стажем. Її графік розписаний на кілька місяців вперед, а виступи можна побачити у барах, на дискотеках, парадах рівності чи святах польських міст. І не лише польських. "Граю в Берліні, граю в Лондоні, в Будапешті – сама і разом з молодими діджеями. Мусила опанувати, як міксувати музику, для цього треба мати слух, правда, і треба любити", - пояснила Віка Шмит.

Вона починала з вечірок для пенсіонерів. Колишній педагог по роботі із важкою молоддю вирішила, що пенсія – не вердикт і точно не час відлежуватися, тож стала сама організовувати дискотеки. "Я хотіла, щоби люди танцювали і хотіла запросити діджея. Йому треба було заплатити, але грошей у будинку культури не було. І мені сказали – якщо хочете, щоби люди похилого віку танцювали, то самі і грайте. От і граю", - розповіла діджейка. Вона найбільше любить міксувати не сальсу, румбу чи рок-н-рол, а молодь і старших людей на своїх вечірках, бо музика і танці стирають вік і поєднують різних людей. "Музика є таким елементом, який показує, що старість може бути не тільки мудрою, а й красивою. Ті, хто танцює – не старіють, а старіють ті, хто не вміє бавитися", - пояснює діджейка.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

Відео78-річна діджейка Польщі доводить, що пенсія – не час відлежуватися

Залиште свій коментар