В Інтернеті зібрали колекцію найбезглуздіших сімейних фото

Особливо гарні фотографії, які стали результатом випадкового збігу обставин, а не помилок або несмаку при їх постановці.

Фото з колекції сайту / Фото: awkwardfamilyphotos.com
В Інтернеті зібрали колекцію найбезглуздіших, смішних або позбавлених смаку сімейних фотографій. Автори сайту AwkwardFamilyPhotos.com підібрали серію знімків, виконаних, як правило, у відпустках. Саме в розпал літнього сезону про колекцію розповіла газета The Daily Mail.

На сайті представлені і падаючі діти, і дивний одяг, і невчасно спіймані об'єктивом похмурі обличчя. Особливо гарні фотографії, які стали результатом випадкового збігу обставин, а не помилок або несмаку при їх постановці.

Наприклад, автори фотографії з ведмедем, який заглядає у вікно автомобіля, навряд чи спеціально хотіли когось насмішити. Але хоч трохи знайомих з Інтернет-фольклором при вигляді цього знімка відразу приходить на пам'ять "Превед!".

На наступному знімку люди, які позують, встигли помітити надзвичайну ситуацію і навіть відреагувати на неї: їх супутник звалився з лавки спиною назад, і на знімку видно лише ноги.

Ще на одному знімку якась із тварин в природному парку просовує голову у вікно автомобіля, чим дуже лякає хлопчика, що сидить у машині.

Авторів колекції дивують також похмурі вирази облич ще на одному сімейному фото. Не радий і Санта Клаус на ще одному знімку - хоча діти навколо посміхаються, чоловіка з синцем під оком явно терзають тяжкі думки.

Ще двоє дітей порадували і одночасно шокували колекціонерів фото своїм патріотизмом – їх одяг повністю складається з кольорів державного прапору США.

А думка про те, що багато американців обожнюють смачно і калорійно харчуватися, проілюстрував чоловік на іншому фото, який вирішив зафіксувати на знімку не тільки близьких, але і сосиску.

Читайте також:

Адепт релігії макаронного монстра сфотографувався на водійські права в друшляку

Макака викрала камеру і влаштувала собі фотосесію в джунглях

У Китаї чиновники намалювали в фотошопі "інспекцію дороги" і зганьбилися на весь Інтернет

Сінгапурський солдат насмішив Інтернет: спорядження за нього тягає служниця

Повʼязані теми:

Наступна публікація