У США активно поширюється мода на йогу з козами

Заняття проводять переважно на тваринних фермах.

Останнім часом у США стали надзвичайно популярними заняття йогою разом з кізками.

Про це повідомляє "AFP" на своїй офіційній сторінці у Twitter.

Нові форми тренувань, що об'єднують як молодь, так людей старшого віку, відбуваються на фермах та у студіях у всій країні. До них долучають нігерійських карликових кіз – представників мініатюрної породи із Західної Африки.  

Данет МакРейнольдс, родина якої тримає кіз, стверджує, що "вони приносять велике щастя". "Всі тварини є свого роду терапевтами, але у козах є щось більше, щось неймовірне", – запевняє жінка.

За словами інструктора йоги Меридит Лани, досвід взаємодії з козами схожий на гру з домашніми улюбленцями. Це допомагає зняти стрес та покращити самопочуття, адже звук козячого мекання стає фоновим шумом, а верткі тваринки, не боячись людей, застрибують їм на спини, жують їхнє волосся чи бороду і облизують обличчя.

Для відвідувачів йоги це чудовий шанс відчути "заклик природи". Навіть попри те, що спершу дехто боявся тварин через несподівані витівки, пізніше вони починали звикали до присутності "братів наших менших". За словами Адонни Ебрахімі, "коли ви відчуваєте тепло, яким ділиться тваринка, коли ви лежите на соломі поміж деревами, а над вами світить сонце, – ви отримуєте спокій та умиротворення".

Відвідувачка занять Джуді Волтерс, яка залучила до них також свого чоловіка та друзів, зауважила, що: "Це був чистий викид напруги та розчарування. Просто неможливо бути сумним, коли довкола вас купа дурненьких кіз, котрі вилазять на все, що лише бачать".

До того ж, за її словами, це чудовий спосіб перемкнутися від буденних справ і хоча б годину не думати "про свою роботу у Вашингтоні".

Нагадаємо, що іпотерапію – лікування з допомогою тварин – вважають дуже дієвим методом у боротьбі з різними захворюваннями. Так, на кінну ферму на Прикарпатті почали запрошувати колишніх бійців АТО задля проходження реабілітаційного курсу.

ВідеоНа Прикарпатті волонтери пропонують бійцям забути жахіття війни за допомогою коней

Залиште свій коментар