Вода не врятує. Вчений розвіяв популярний міф щодо похмілля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рідина може лише мінімально зменшити ураження шлунка.

Вживання води після гучної вечірки з алкоголем не зможе запобігти виникненню похмілля. Таку думку висловив молекулярний біолог Патрік Шмітт, повідомляє Buisness Insider.

Алкоголь фактично не зневоднює тіло, а тому і допомогти від симптомів зловживання спиртним не може, вважає фахівець. За результатами дослідження, опублікованого ще в 1950-х роках, під час вживання алкоголю тіло людини виділяє більше води. Однак від цього воно не стає зневодненим -  цю гіпотезу ніколи не підтверджували та навіть не перевіряли.

"Рекомендація пити багато води під час вживання алкоголю базується саме на цьому неправильному уявленні. Оскільки тіло насправді не зневоднене, питна вода разом з алкоголем не має жодного впливу на те, чи буде у вас похмілля",  - заявив Шмітт.

Ця ж логіка стосуватиметься і пива, адже воно також складається з води. Пиття води може вплинути лише мінімально, якщо ви п’єте дуже багато алкоголю у концентрованому вигляді.

"Якщо ви тоді вип'єте ковток води, слизова оболонка шлунка може бути трохи менше уражена, на короткий час. Хоча це ще не було досліджено, ми знаємо, що це ніяк не впливає на саме похмілля", - додав учений. Таким чином, кількість випитої після вечірки води аж ніяк не допоможе уникнути болісних симптомів похмілля.

"У більшості випадків це може полегшити симптоми сухості в роті від вживання алкоголю і сигарет", - наголосив біолог.

За його словами, вода може допомогти лише у тому разі, якщо ви питимете її замість алкоголю.

Що робити, аби після свят не було так зле, і щоб швидко покращало - дивіться за посиланням→. 

ВідеоЙог розповів ТСН, які пози зможуть позбавити від похмілля

Знімальна група у пошуках нових шляхів боротьби з похміллям знайшла йога, який знає пози, що допоможуть побороти погане самопочуття. На додачу коктейль, який називають німецьким світанком. Підтекст такий, що навіть при найгіршому похміллі для вас зійде сонце.

Йог розповів ТСН, які пози зможуть позбавити від похмілля

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції