Бойовики на Донбасі блокують проїзд молоді для здачі ЗНО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для цього використовують методи виховної роботи та залякування.

Бойовикам так званої "ДНР" та "ЛНР" поступив наказ не випускати з території молодь для продовження навчання на підконтрольній Україні території. Про це у вівторок, 23 травня, повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

"Військові комісаріати і так звані "правоохоронні органи" зобов'язані максимально обмежити виїзд за межі "республік" молодих людей для продовження навчання. Для цього використовуються методи виховної роботи, залякування не визнанням дипломів отриманих у ВНЗ України, відкриття кримінальних справ за дрібні правопорушення із забороною залишати місце проживання до завершення вступної кампанії у 2017 році", заявили розвідники.

Для того, аби виїхати із тимчасово окупованої території, необхідно, отримати велику кількість довідок, отримання, яких спеціально ускладнюється.  

Нагадаємо, сьогодні, 23 травня, розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови.  Нещодавно, Міністр освіти і науки України заявила, що умови і процедури ЗНО мають бути жорсткими і зорієнтованими на перевірку компетентності. За словами Гриневич, якщо хтось із абітурієнтів порушить загальноприйняті правила здачі ЗНО, то буде одразу вилучений із аудиторії. 

Відео 240 тисяч абітурієнтів здаватимуть перший тест незалежного оцінювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції