Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це нова людина: Зеленський пояснив призначення Венедіктової

Це нова людина: Зеленський пояснив призначення Венедіктової

Президент вважає, що він не призначає друзів на важливі посади, вони просто нові люди.

Президент України Володимир Зеленський розповів, чому Ірина Венедіктова стала генеральним прокурором.

Про це він заявив під час пресконференції.

Журналіст запитав у Зеленського, чому під час передвиборчої компанії він обіцяв, що не буде брати на посади кумів чи друзів, а тепер на ключових посадах країни працюють його друзі.

"Жодного кума чи військового друга я не буду призначати. Жодного кума чи військового друга я не призначив. Я обіцяв, що до влади прийдуть інші люди", - заявив Зеленський.

За його словами, це нова людина.

"Я Ірину Венедиктову пізнав тільки впродовж нашої передвиборчої кампанії, я її не знав. Вона освідчена людина, має певну освіту, вона практик, має звання, вона була депутатом у Верховній раді по списках партії "Слуга народу". Ми запропонували людей, які були чисті, не були раніше в Генеральній прокуратурі, тому вона стала очільником генеральної прокуратури", - пояснив президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України порушило кримінальну справу проти генеральної прокурорки Ірини Венедіктової. Суд зобов’язав НАБУ порушити справу через скаргу активіста Сергія Стерненка. Той подав до НАБУ заяву через можливе недекларування Венедіктовою елітного годинника Hublot.

Залиште свій коментар

Вибір редакції