Чи будуть вимикати світло навесні: що кажуть у Міненерго

Автор
Катерина КузнецоваКатерина Кузнецова
Дата публікації
Перегляди
14к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи будуть вимикати світло навесні: що кажуть у Міненерго

Фото: pixabay.com

В теплі пори року споживання електроенергії менше, через що й менші ризики щодо відключень світла, кажуть у Міненерго.

Навесні ситуація з електроенергією може покращитися через потепління, однак чи будуть діяти графіки відключень світла, залежатиме від дій Росії.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в телеефірі в середу, 8 лютого.

Очільник Міненерго пояснив, що в теплі пори року споживання електроенергії менше, через що й менші ризики щодо відключень світла. Також він додав, що навесні буде легше та швидше відновлювати пошкоджені об'єкти, що вплине на зростання генерації в системі.

"На жаль, досі є дефіцит генерації і, безумовно, з підвищенням температури це впливає на падіння споживання", – сказав Галущенко.

Відповідаючи на запитання про прогнози, коли не будуть запроваджуватися віялові відключення, Галущенко сказав: "Я не хотів би прогнозувати, у багатьох випадках це залежить від тих ударів, які будуть чи не будуть по енергосистемі".

Ситуація в енергосистемі України

Станом на 8 лютого споживання електроенергії в Україні зросло. Причина - зниження температури. Однак дещо зросло і виробництво електроенергії. Дефіцит потужності зберігається, найбільше – у вечірні години.

Нагадаємо, в "Укренерго" повідомили про зміни у графіку відключень електроенергії в кожному регіоні після того, як заміряють електроспоживання. Під час цього весь день не вимикатимуть світло. Заміри роблять для того, щоб скоригувати обсяги лімітів для кожної області й забезпечити більш рівномірний розподіл.

Олександр Харченко: імпорт електроенергії, графіки відключень, платіжки

Олександр Харченко: імпорт електроенергії, графіки відключень, платіжки

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація