Денісова спростувала інформацію про шпиталізацію дітей на Херсонщині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Декілька сотень дітей пройшли обстеження в лікарнях.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що інформація про шпиталізацію дітей на Херсонщині через хімічне отруєння не відповідає дійсності.

Про це вона написала у четвер, 6 вересня, у своєму Facebook.

Денісова розповіла, що за інформацією заступника директора департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Ліни Бондаревої, бригада лікарів обласної дитячої лікарні, у складі: лора, педіатра, пульмонолога, перевірила стан здоров’я дітей двох районів Херсонщини, які межують з АР Крим.

В Чаплинському районі оглянуто 253 дитини. Батькам 10 дітей, лікарі бригади надали рекомендації провести додаткові обстеження в дитячій лікарні. Наразі жоден з батьків дітей з цього району до лікарні не звертався. Жодну дитину не шпиталізовано.

В Каланчацькому районі бригада лікарів перевірила 381 дитину, 16 з них, було рекомендовано додатково обстежити в лікарні. Тому батьки звернулися за додатковими аналізами стану здоров’я їхніх дітей.

"Тобто, інформацію щодо шпиталізації дітей, в цих двох районах Херсонщини, не підтверджено", - підсумувала український омбудсмен.

Уточнила інформацію щодо отруєння і шпиталізації дітей Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області. За...

Опубликовано Людмилой Денісовой Четверг, 6 сентября 2018 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 15 дітей із підозрою на хімічне отруєння шпиталізували до Херсонської обласної лікарні. У всіх однакові симптоми – слизотеча, ларингіт. Припускають, що діти отруїлися від викидів із заводу "Кримський титан".

Від підприємства вже другий тиждень потерпають жителі Армянська у Криму. Там люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

ВідеоХімічна отрута з окупованого Криму дісталася материкової України

15-х дітей із підозрою на хімічне отруєння шпиталізували до Херсонської обласної лікарні. У всіх однакові симптоми – слизотеча, ларингіт. Припускають – що діти отруїлися від викидів з кримського заводу титан. 

Хімічна отрута з окупованого Криму дісталася материкової України

У Криму впродовж двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг стати через влучення снарядів російських військових.

Залиште свій коментар

Вибір редакції