ДСНС оголосила штормове попередження на Дністрі і Тисі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Можливе подальше затоплення низки населених пунктів та доріг.

Синоптики оголосили штормове попередження щодо максимального рівня води дощового паводку в р. Дністер та на р. Тиса.

Про це повідомляє ДСНС.

Зазначається, що через підвищення рівня води в Днiстрi бiля с. Нижнiй в нiч проти 25 червня ​​​​​​ висотою 900-950 см  над  нулем  поста очікується подальше затоплення прирiчкових госпоб'єктiв, населених пунктiв у Тлумацькому районi (будiвель  у селах Петрилiв, Долина, дiлянок автодорiг Тернопiль-Iвано-Франкiвськ, Монастириськ-Iвано-Франкiвськ, Петрилiв-Устя Зелене).

Також у ДСНС повідомили і про проходження максимального рiвня дощового паводку на р. Тиса в створi гiдрологiчного поста Вилок висотою 360-420 см над нулем поста з початковим виходом води на заплаву.

Нагадаємо, на заході України через повені нині найгірша ситуація. На межі Прикарпаття та Тернопільської області у Монастирському районі на річці Дністер стався перелив через дамбу. Відселили понад сотню місцевих мешканців. 

Відео На Прикарпатті та Буковині випали найпотужніші опади за останні 20 років

Потужні зливи накривають нові регіони. У Миколаєві рясний дощ тривав зо півгодини і перетворив місто на озеро. Стихія зламала дерева, автомобілі пішли уплав. На заході велика вода дійшла до Тернопільської області. На межі з Прикарпаттям прорвало дамбу на Дністрі. Там евакуювали сотню людей, і готують до можливого відселення жителів ще двох сіл. Найгірша ситуація залишається на Прикарпатті та Буковині. За даними синоптиків, там випали найпотужніші опади за 20 років.  

На Прикарпатті та Буковині випали найпотужніші опади за останні 20 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції