Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Готуємось до пляжного сезону: як правильно худнути

Особливо ефективний спосіб позбутися зайвих кілограмів - поєднання активного способу життя та детально продуманої "пасивної" дієти.

До літа залишилося три дні. Українці активно готуються до відпочинку й намагаються привести своє тіло у форму. Хтось в останній момент біжить до спортзали, а хтось сідає на дієту. Чим вона шкідлива та до чого може призвести - дивіться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

За статистикою, кожна третя жінка у своєму житті хоча б раз сідала на дієту та фанатично намагалася схуднути, особливо якщо до літа залишилися лічені дні. Серед чоловіків ця цифра трошки менша, однак є і ті, хто перед пляжним сезоном біжить до спортзали, аби не соромно було знімати футболку. Для таких людей тренери навіть термін вигадали - "пролісок", тобто людина, яка з'являється у залі, коли зійшов сніг.

Та набагато більше тих, хто замість спорту обирає пасивне, швидке схуднення - дієту. І тут з'являється приголомшлива статистика - 98 відсотків людей, що сиділи на суворій дієті, після її припинення набирають ще більше кілограмів, аніж до неї. Річ у тім, що коли ми включаємо "режим обмеження", організм намагається пристосуватися до нової для нього "економії". Він уповільнює обмін речовин приблизно на третину, щоб спалювати калорії значно повільніше і, таким чином, робити собі запаси.

Однак, після того, як бажаний результат досягнуто, більшість людей повертається до свого звичного харчування. Бідолашний організм не встигає перелаштуватися так швидко і продовжує жити в умовах "економії": калорії продовжують спалюватися, як і раніше, дуже повільно. У результаті, людина стрімко набирає вагу.

Тому приводити себе у форму до літа за допомогою дієти тренери та лікарі не рекомендують. Щоденні заняття спортом, правильне харчування та плавання - найдієвіший спосіб мати струнку фігуру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції