Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гребіть від нас подалі, доки ми такі: московська волонтерка закликала українців тікати від РФ

Жінка відвідала Київ і пообіцяла й надалі підтримувати українських політв’язнів.

У Київ приїхала московська фотографиня і журналістка Вікторія Івлєва, яка майже 10 місяців носила в СІЗО "Лефортове" передачі для 24-х українських моряків. А за місяць до обміну підгодовувала ще й із десяток політв'язнів, яких у московський ізолятор звезли з інших російських тюрем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із собою волонтерка привезла 24 зелені іменні сумки, в яких носила харчі морякам, та передала їх до музею історії України в Другій світовій війні. Тепер ці торби будуть експонатами в частині, присвяченій нинішній війні з Росією.

Відео Волонтерка Івлєва привезла з Росії нові експонати для українського музею війни на Донбасі

У Київ приїхала московський фотограф і журналіст Вікторія Івлєва, яка майже 10 місяців носила в СІЗО "Лефортово" передачі для 24 українських моряків. А за місяць до обміну, що відбувся три тижні тому, підгодовувала ще й із десяток політв'язнів, яких у московський ізолятор завезли з інших російських в’язниць.    

Волонтерка Івлєва привезла з Росії нові експонати для українського музею війни на Донбасі

Вікторія Івлєва каже, що опікуватись українськими політв'язнями в Москві буде й надалі, а вільним українцям росіянка порадила якомога менше дивитися в бік її країни: "Я просто всіх закликаю та благаю відпливати від нас, доки ми такі, якомога далі. Гребіть, чим можете – паличками китайськими, руками, веслами, ложками. Гребіть, хлопці, подалі – от наскільки можливо. І дай вам Бог усілякого щастя".

Раніше в липні у Москві затримали активіста Костянтина Котова, який допомагав незаконно ув’язненим українським морякам. Він встиг розповісти, що затримання здійснили на вимогу Тверського ВВС, згодом у нього забрали телефон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції