Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гуртожитки не мають права обмежувати вхід студентам-мешканцям вночі - Міносвіти

Гуртожитки не мають права обмежувати вхід студентам-мешканцям вночі - Міносвіти

Жодні закони України не обмежують студентів у праві користування гуртожитками у певний час доби.

Вищі навчальні заклади не мають права обмежувати студентам вхід до гуртожитків, у яких вони проживають, у пізню пору доби.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки, передає Громадське.

У листі Громадській організації «Українська асоціація студентів» у відомстві зазначили, що чинні закони України не передбачають будь-яких обмежень стосовно користування студентами-мешканцями гуртожитків своїм житловим приміщенням у певний час доби.

У Міносвіти також вважають неприпустимим, коли у гуртожитках ведуть запис причин запізнення студентів у спеціальний журнал або вимагають подавати пояснювальні записки щодо запізнень із подальшим їх розглядом адміністрацією вишу.

Також у відомстві наголошують на незаконності безпідставних виселень з гуртожитків, а також залученні їхніх мешканців до примусових робіт.

Відео Мешканці гуртожитків можуть безкоштовно приватизовувати свої кімнати

Нагадаємо, в Україні вступив у силу закон, який передбачає, що українці зможуть приватизувати свою кімнату в гуртожитку, в якій проживають більше 5 років. Йдеться про тих людей, у кого немає іншого житла, які не використали право на безкоштовну приватизацію державного житлового фонду і які довгий час проживають в гуртожитку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції