Екологічна катастрофа в Криму: на Херсонщині прикордонники скоригували режим роботи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість нарядів збільшена, жінки поки в наряди не виходять.

Робота Херсонського загону Держприкордонслужби України скоригована в зв'язку з хімічними викидами "Кримського титану", який розташований на території анексованого Криму.

Про це повідомив помічник глави прикордонного відомства Олег Слободян, пише у вівторок, 4 вересня, "Інтерфакс-Україна".

"У зв'язку з надзвичайною подією ми скоригували службу прикордонних нарядів. Зокрема, службовцям видали технічні засоби, засоби спецзахисту, в наряди не виходять жінки-військовослужбовці. Ми також збільшили кількість нарядів, щоб у разі необхідності прикордонники допомагали один одному", - сказав Слободян.

Він підкреслив, що мова не йде щодо зміни позицій підрозділами Держприкордонслужби. Заходи означають лише коригування роботи, і вони поширюються на весь Херсонський прикордонний загін.

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму на забруднення повітря сірчаною кислотою скаржилися жителі Армянська, Красноперекопська і Джанкоя. У містах вирує смердючий і задушливий запах. У жителів фіксують схожі алергійні симптоми: нудоту, печіння в носоглотці і неприродну спрагу. Автомобілі, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею або ж сіро-зеленим нальотом.

Отруйні викиди дісталися й до Херсонської області. Потрапили ж вони в повітря ще в ніч проти 24 серпня через аварію на заводі "Кримський титан", який виробляє речовини, що застосовуються у лако-фарбовій, гумо-технічній промисловості та під час виробництва пластмас.

ВідеоНа Херсонщині у повітрі зафіксували отруйні викиди хімзаводу "Кримський титан"

У кримському Армянську в ці хвилини евакуйовують дітей через екологічну катастрофу в Криму. Щоправда, окупаційна влада, намагаючись уникнути паніки, називає це запобіжним заходом. Дошкільнят вивозять до місцевих санаторіїв із мамами, старших дітей з учителями. Отруйні викиди потрапили в повітря ще в ніч проти 24 серпня з хімзаводу "Кримський титан". Утім, на Херсонщині, в прилеглих до Криму районах, хімічні речовини в повітрі зафіксували лише днями.

На Херсонщині у повітрі зафіксували отруйні викиди хімзаводу "Кримський титан"

Залиште свій коментар

Вибір редакції