Іноземні вузи рекламують себе на виставці в Києві

Іноземні вузи рекламують себе на виставці в Києві

У Києві відкрилася виставка "Освіта за кордоном" / Фото: Архів

У виставці "Освіта за кордоном" беруть участь 58 вишів із США, Франції, Великобританії, Чехії, Німеччини та інших країн.

У Києві відкрилися ХХ міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра-2011" та VIII міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном".

Виставки проходитимуть 17-19 листопада та мають на меті залучення суспільного інтересу до освіти, інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном, а також поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування.

У виставках, окрім 75 вищих навчальних закладів України, беруть участь 58 вишів із США, Франції, Великобританії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швеції, ОАЕ, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти та Болгарії.

У роботі виставок беруть участь посольства Канади, Ізраїлю, Франції та США.

Виступаючи на відкритті, перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зазначив, що під час ІІІ Всеукраїнського з'їзду працівників освіти, який відбувся у Києві у жовтні, було ухвалено національну стратегію розвитку освіти на 2012-2021 роки.

Суліма наголосив, що цього року Міноствіти провело конкурсний відбір з визначення студентів, які поїдуть навчатися за кордон за рахунок державних коштів. Участь у конкурсі взяли 500 студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників із 70 вишів України, з яких було відібрано 140 осіб.

Заступник міністра зауважив, що такий захід планують проводити щороку, і нагадав, що на сьогодні у вишах України навчаються майже 2,5 мільйони студентів.

У свою чергу, новопризначений посол Франції в Україні Ален Ремі зауважив, що делегація Франції має 20 виставкових стендів, з яких 13 – стенди французьких закладів вищої освіти. Він також повідомив, що зараз у Франції навчаються близько 1400 українських студентів, і щороку близько 400 студентів їдуть на навчання до Франції.

Посол США в Україні Джон Теффт зауважив, що з часу здобуття Україною незалежності 17 тисяч українських студентів навчалися у США. Посол наголосив, що зараз у США навчаються студенти з України, які представляють усі її регіони.

У свою чергу, заступник посла Польщі в Україні Даріуш Гурчинські повідомив, що минулого року у Польщі проходили навчання понад 3 тисячі українських студентів.

Читайте також:

Студентів будуть виганяти з вузів за плагіат

Два українські вузи потрапили в топ-700 кращих університетів світу

Законопроект про вищу освіту відкриває можливості для корупції

Азаров хоче скоротити фахівців "з липовою вищою освітою"

Повʼязані теми:

Наступна публікація