Інтенсивність вибухів зменшилась до кількох хвилин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві мешканці повідомляють, що дехто вже повертається в свої оселі.

Офіційні джерела повідомляють про зменшення інтенсивності вибухів на складах поблизу Ічні до одного разу за 5 хвилин, проте журналісти ТСН, які перебувають в 16-кілометровій зоні, повідомляють про один вибух щохвилини. На початку пожежі вибухав снаряд кожні три секунди.

Диверсія - найбільш ймовірна причина вибухів на військових складах Чернігівщини.

У Генштабі точної цифри кількості боєприпасів, які зберігаються на арсеналі,  не назвали. Сказали лише, що половину боєприпасів було вивезено завчасно, а снарядів великокаліберних для реактивної артилерії саме на цих складах не було.

Нині пожежею охоплено лише 10 відсотків території складів. А інтенсивність вибухів значно зменшилась. Зараз на території складів сильне задимлення, тому військовим важко проводити розвідку.

ВідеоІз населених пунктів довкола Ічні евакуювали понад 12 тисяч осіб

Вибухи на арсеналі боєприпасів на Чернігівщині. Вже евакуйовано понад 12 тисяч осіб із населених пунктів довкола 6-го арсеналу Міноборони поблизу сіл Дружба та Августівка. Повітряний простір там перекрили в радіусі 30 кілометрів. Рух залізничного та автомобільного транспорту зупинили. 

Із населених пунктів довкола Ічні евакуювали понад 12 тисяч осіб

Місцеві мешканці у соціальних мережах повідомляють, що будинки в Ічні цілі, а деякі мешканці навіть повертаються до своїх осель. Вибухова хвиля лише повибивала старі двері і вікна. Поліція патрулює, щоб уникнути випадків мародерства.

«Хух, не збирайте плітки! Нічого не вибухнуло, всі будівлі цілі! Трішки вікон посипалось! В Ічні знаходжуся з 10 годин ранку. Ще бабахає в небі, але вже не суттєво. Багато хто повернувся назад», - пише місцева мешканка Анжеліка Заїчко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції