Керівника поліції Рівненщини звільнили через "бурштинову справу"

Керівника поліції Рівненщини звільнили через "бурштинову справу"

Керівника поліції Рівненщини звільнили через "бурштинову справу"

Максимов звільнений Аваковим / Фото: РадіоТрек

Його крісло посяде правоохоронець із Закарпаття. 

Сьогодні, 4 квітня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив керівника поліції Рівненської області Сергія Максимова.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат Олег Ляшко.

"Щойно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив Сергія Максимова з посади керівника поліції Рівненської області. Ми продовжуємо наступ на бурштинову мафію", - йдеться у повідомленні.

 

Щойно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив Сергія Максимова з посади керівника поліції Рівненської області. Ми продовжуємо наступ на бурштинову мафію

Опубликовано Олегом Ляшко 4 апреля 2016 г.

Згодом і сам Аваков повідомив про звільнення. Втім, причини кадрових перестановок він не назвав. 

Нагадаємо, нещодавно на Рівненщині сталася сутичка між правоохоронцями та бурштинокопачами, унаслідок чого семеро поліцейських потрапили до лікарні.

Тисячі старателів перегородили дорогу для в'їзду в урочище "Смітник" поблизу селища Клесів. Бурштинокопачі погрожували поліцейським розправою, після чого почалася сутичка, старателі чинили опір. Унаслідок інциденту до лікарні з тілесними ушкодженнями потрапили семеро правоохоронців.

Після інциденту Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе підписала доручення про створення оперативного штабу по боротьбі з нелегальним видобутком бурштину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація