Кривонос хоче, аби в Україні дозволили створювати приватні військові компанії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, такий крок дозволить влаштувати на роботу АТОвців.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос пропонує дозволити в Україні діяльність приватних військових компаній.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Фактам".

На думку Кривоноса, приватна військова компанія - "це громовідвід, який дасть змогу допомогти фронтовикам, які не зуміли себе реалізувати, продовжити займатися тим, що вони вміють робити якісно, отримувати за це гроші й визнання держави".

"У всіх на слуху досить токсична російська ПВК "Вагнер", Але вона ж не єдина в світі. Існує чимало успішних приватних військових компаній. У нас десятки тисяч людей повернулися з фронту, але в мирному житті виявилися нікому не потрібні. Хоч не ті, хто захищав це суспільство, повинні підлаштовуватися під нього, а суспільство має надати їм підтримку", - сказав він.

Секретар РНБО додав, що такі війська можуть бути залучені, наприклад, доубезпечення різних об`єктів і структур.

"У Сполучених Штатах приватні військові компанії створюють для того, щоб сотні тисяч демобілізованих військових не створювали проблеми державі. А у нас атовців не беруть на роботу, тому що вони токсичні та непередбачувані (ЗМІ дуже підігрівають цю тему). Створення ПВК дасть змогу вирішити цю проблему", - висловив думку Кривонос.

Нагадаємо, раніше заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що Україні не варто розслаблятися, позаяк Росія за рахунок своїх нинішніх угруповань і можливостей за короткий час може вдатися до розширення агресії і захоплення українських територій.

Відео В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Залиште свій коментар

Вибір редакції