Луценко розповів, що ГПУ повинна зробити із справою Януковича

Генпрокурор також вважає, що необхідно притягнути до відповідальності і злочинні угрупування, які здійснюють розкрадання

Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що ГПУ необхідно зробити із справою Януковича. Про це він повідомив під час зустрічі із представниками конгресу США, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Так, Луценко хоче, аби Генпрокуратура довела справу екс-президента до суду.

"ГПУ має довести до кінця старі справи. Головною з них є справа колишнього Президента України В. Януковича", - підкреслив Генеральний прокурор.

Окрім того, Луценко наголосив на необхідності притягнути до відповідальності не лише організаторів, а й виконавців злочинних наказів попереднього уряду. При цьому, генпрокурор наголосив, що ГПУ займеться не лише екс-чиновниками, а й нинішніми злочинними угрупуваннями.

"Завдання – не покарати лише якомога більшу кількість колишніх високопосадовців, а навпаки – притягнути до відповідальності значну кількість організованих злочинних угруповань, що здійснюють розкрадання", - сказав Луценко.

Нагадаємо,  генпрокурор Юрій Луценко передав до військової прокуратури справи декількох посадовців часів Януковича, які включені до санкційного списку ЄС із Управління спецрозслідувань ГПУ. За його словами, від передав справи 4-5 чиновників, які "треба оперативно зробити частиною статті 255 владного ОЗУ (організованого злочинного угруповання - ред.) часів Януковича". Втім, Луценко не назвав прізвища цих "санкційних" екс-чиновників.

Раніше, генеральний прокурор заявив, що поки не має готових резонансних справ стосовно народних депутатів або колишніх високопоставлених чиновників. "Перша новина погана: жодної справи, яку зараз я можу з чистим серцем підписати і відправити на зняття недоторканності у Верховну Раду або стосовно колишніх високопосадовців, на народних депутатів, направити в суд, немає. Готових справ немає. Друга новина хороша – матеріалів багато", - сказав Луценко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: