Луганський суд узаконив вивішування прапорів СРСР

Луганський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову про незаконність дій Луганської ОДА щодо вивішування червоних прапорів.

Вивішування Луганською ОДА червоних прапорів з 16 по 22 червня на будівлі облради Луганський суд визнав законним.

Таким чином, було відмовлено у позові Дмитра Снєгирьова з приводу незаконності таких дій ОДА.

Як свої аргументи представники облради в суді Олександр Пікалов і Володимир Зенчугов наголосили, що "оспорюваний пункт рішення обласної ради не встановлює, не змінює й не припиняє норми права - в ньому депутати просто висловили свою позицію, своє бажання увічнити пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни і подвиг переможців. І в жодному випадку не чинили замаху на державні символи. Прапор України вивішено, як і має бути, над будівлею облради, а копія Прапора Перемоги знаходилася на флагштоку перед будівлею".

Крім того, зазначили представники облради, "це рішення обласної ради не було й не могло послужити керівництвом до дії для інших органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, оскільки не носить імперативний (наказовий) характер".

Снєгірьов має намір подавати апеляцію до Донецького апеляційного суду.

"Я вважаю сьогоднішнє рішення суду абсолютно політичним. Те, що представники облради пояснюють вивішування червоного прапора увічненням пам'яті жертв Великої Вітчизняної, проста відмовка. В моєму позові йдеться не про це, а про конкретні терміни, коли вивішувати прапор неіснуючої держави заборонив Конституційний Суд. Луганська облрада порушила цю заборону", - зазначає позивач.

Нагадаємо, 17 червня Конституційний суд постановив, що використання радянських прапорів під час офіційних заходів разом з державним прапором України суперечить Конституції. 

Закон про використання червоних прапорів президент Віктор Янукович підписав 20 травня.

Читайте також:

Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"

Як Україна відзначила День Перемоги: марші, бійки і стрілянина

Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"

Львів вимагає від Януковича заборонити червоні прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: