Янукович підписав скандальний закон про червоні прапори

20 травня президент Віктор Янукович підписав закон про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги. Віднині червоний прапор може підніматися на флагштоках поряд з державним прапором України.

Президент України Віктор Янукович підписав закон про порядок офіційного використання копій радянського прапора Перемоги. Відповідно до закону, червоний прапор може підніматися на флагштоках поряд з державним прапором України.

"Президент підписавши 20 травня 2011 закон України "Про внесення змін до закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги", - повідомляє прес-служба глави української держави.

"За результатами правової експертизи вищезгаданого закону Кабінет міністрів України і Міністерство юстиції України висловилися за його підписання", - підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося, парламент 21 квітня ухвалив закон про використання копії прапора Перемоги під час святкування 9 травня.

5 травня голова ВР Володимир Литвин підписав документ і направив його на підпис президенту. Після цього стало відомо, що закон був направлений на експертизу до Міністерства юстиції.

Законом встановлюється порядок офіційного використання прапора Перемоги. Прапор Перемоги трактується в документі як "символ перемоги радянського народу, його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни".

Відповідно до закону, зовнішній вигляд копій прапора Перемоги має відповідати виду штурмового прапора 150-й ордена Кутузова другого ступеня Ідріцької стрілецької дивізії.

Закон також встановлює порядок використання прапора Перемоги біля Вічного вогню, могил невідомого солдата і невідомого матроса, а також під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги.

Нагадаємо, ухвалення Радою закону стало причиною заворушень 9 травня у Львові, де через публічне розгортання червоного прапора з нагоди Дня Перемоги виникли масові зіткнення.

Читайте також:

У ПР впевнені, що червоний прапор - не символ СРСР

Тягнибок: по Львову з червоними прапорами ніхто ніколи не ходив

На Хрещатику червоний прапор несли попереду державного

Червоні прапори обійдуться Україні в 30 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: