Конституційний суд скасував закон про червоні прапори

У п’ятницю, 17 червня Конституційний суд оголосить закон про червоні прапори неконституційним.

Конституційний суд в п'ятницю, 17 червня, о 9:00 оголосить своє рішення, прийняте в справі за зверненням народного депутата Юрія Костенка щодо використання червоного прапора для увічнення Перемоги.

КСУ оголосить неконституційним Закон України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) згідно статті 20 Конституції України, пише ZN.UA

Вказана стаття містить виключний перелік державних символів, до якого не входить червоний прапор, а входять лише Державний прапор України, Державний герб України та Державний гімн України.

Для того, щоб зробити закон конституційним, необхідно внести зміни до Основного закону, розширивши перелік державних символів.

Як повідомлялося раніше, 24 травня народний депутат Юрій Костенко зареєстрував звернення до КСУ щодо закону про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги.

У зверненні він стверджує, що "закон не тільки суперечить багатьом статтям Конституції України, але й провокує сепаратистські настрої громадян, спрямовані на розчленування України".

Закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) Верховна рада ухвалила 21 квітня.

20 травня президент Віктор Янукович підписав закон.

Читайте також:

Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"

Як Україна відзначила День Перемоги: марші, бійки і стрілянина

Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"

Львів вимагає від Януковича заборонити червоні прапори

ВідеоКонституційний суд скасував закон про червоні прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: