Львів вимагає від Януковича заборонити червоні прапори

Львівська облрада просить Януковича заборонити використання радянської окупаційної символіки на День перемоги та ветувати закон про червоний прапор.

Львівська обласна рада вимагає від президента Віктора Януковича ветувати закон Верховної ради про червоний прапор і заборонити використання радянської окупаційної символіки 9 травня.

Львівська облрада на позачерговому засіданні ухвалила рішення, яке не радить органам місцевого самоврядування, закладам і організаціям вивішувати червоний прапор поряд із прапором України 9 травня.

Крім того влада Львівської області закликала Януковича накласти вето на закон України "Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні", який ухвалила нещодавно Верховна рада.

"Піднімати такі прапори - означає зухвало знущається над пам'яттю мільйонів людей, закатованих більшовицькими катами, вивезених, розстріляних, замучених голодом або кинутих у концтабори", - йдеться у зверненні Львівської обласної ради до Януковича.

Львівські депутати переконані, що ухваливши закон, який дозволяє вивішувати червоний стяг поряд з державним 9 травня, Верховна рада протипоставила себе українському народу і світовій спільноті.

"Після цього рішення кров жертв Биківні, Дем'янова Лаза, Салині і Катині - і на руках народних депутатів України," - стревджує Львівська облрада в зверненні до Януковича.

Депутати також рекомендують органам місцевого самоврядування висловити недовіру "нелегітимній Верховній Раді України, яка відбілює комуністичний режим і розколює український режим".

21 квітня Верховна рада дозволила вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на День перемоги.

Читайте також:

Рада прирівняла комуністичний прапор до державного

Влада Львова заборонила радянську символіку, а свастику - ні

"Свобода" на 9 травня очікує у Львові масові заворушення

Львів заборонив вивішувати червоні прапори на День перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: