Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти додало майже 500 бюджетних місць Львівській політехніці

Відомство опублікувало топ-20 вишів, де збільшилось держзамовлення.

Міністерство освіти та науки України опублікувало топ-20 вишів, де за абсолютними цифрами збільшилось державне замовлення. Очолює рейтинг Львівська політехника – там стало на 498 бюджетних місць більше, порівняно з 2015 роком.

Друге місце за Київським національним університетом Т. Шевченка – додалось 393 місця, на третьому – Київський національний університет ім. Гетьмана (253 місця), четвертий – Харківський національний університет ім. В.Каразіна (231 місце), п'ятий – Київський національний торговельно-економічний університет (220 місць).

Держзамовлення у вишах 2016_1
Міністерство освіти і науки України

Держзамовлення у вишах 2016_2
Міністерство освіти і науки України

За відсотковим збільшенням топ-10 має інший вигляд:

Держзамовлення у вишах 2016_3
Міністерство освіти і науки України

Держзамовлення у вишах 2016_4
Міністерство освіти і науки України

Зазначається, що кількість бюджетних місць збільшували, виходячи з кількості абітурієнтів з високим прохідним балом, які виявили бажання навчатися в цьому виші, однак не більше 25% від попередньої кількості місць. Там, де відсоток збільшення бюджетних місць вищий за 25% означає, що виш відкрив нові спеціальності.

Нагадаємо, 1 серпня були опубліковані списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на бюджет. Їм необхідно подати оригінали документів до обраного вишу до 18-ї години 5 серпня. 6 серпня вже опублікують остаточні списки зарахованих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції