Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині розблокували пункти пропуску на кордоні з Польщею

Українці перекрили дороги через невдоволення змінами щодо оподаткування товарів з-за кордону.

У Львівській області вдалося розблокувати роботу трьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею та відновити рух транспорту.

Про це повідомили у прес-центрі Державної фіскальної служби України.

"Дороги до трьох пунктів пропуску "Шегині – Медика", "Рава – Руська-Гребенне" та "Краковець –Корчова" у с.Роснівка (близько 10 км до пункту пропуску) Львівської митниці ДФС розблоковані", - йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що під’їзні шляхи до "Ягодину" Волинської митниці ще й досі залишаються перекритими. 

"Блокування дороги поки ще триває. В’їзду в Україну чекає близько 20 вантажних транспортних засобів. Крім того, станом на 14 годину, близько 40 вантажівок через перекриття дороги не могли під’їхати до пункту пропуску", - наголосили у ДФС.

За даними служби, пасажирські автобуси та легкові автомобілі пропускаються мітингувальниками без перешкод. 

Також у ДФС уточнили, що станом на 15 годину, незважаючи на розблокування доріг до "Шегині" та "Рава-Руської", у черзі перебувало 130 транспортних засобів, безпосередньо у пунктах пропуску – ще 60, а на під’їздах до "Краківця" - 80 транспортних засобів.

"Дороги зранку заблоковані громадянами. Робота пунктів пропуску ускладнена. Орієнтовна кількість учасників акції - 130 осіб. Вони невдоволені змінами щодо оподаткування товарів, що ввозяться фізичними особами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, які набули чинності 1 січня 2018 року", - додали у відомстві.

Окремо у фіскальній службі наголосили, що блокування доріг є протизаконним та неприйнятним.

"Такі дії створюють незручності для інших громадян, які перетинають державний кордон України, завдають втрат суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, впливають на зменшення надходжень коштів до Держбюджету України. Державна фіскальна служба України готова до діалогу та вирішення проблемних ситуацій у рамках своєї компетенції. Звертаємо увагу, що Державна фіскальна служба України є виконавчим органом державної влади, яка позбавлена права законодавчої ініціативи", - додали у прес-центрі.

Щодо ускладнення роботи пунктів пропуску За оперативними даними, дороги до трьох пунктів пропуску «Шегині – Медика», «Р...

Опубликовано Державна фіскальна служба України 10 января 2018 г.

Нагадаємо, в Україні почали діяти нові правила ввезення фізичними особами товарів з-за кордону. Хто перевищуватиме ліміт - сплачуватимуть додаткові мита. Без мита можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Такі правила діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції