Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині шахраї гіпнотизують пенсіонерів і виманюють гроші

Жертва приходить до тями вже з фальшивими купюрами у руках.

Замість гривень - фальшивка. На Львівщині чоловік поважного віку щойно взяв пенсію, як виявив, що в кишені в нього не гроші, а сувенірні купюри.

Спочатку підозра впала на касирку, утім, відео з камер спостереження виявило, махлювала не працівник банку.

72-річний Петро Васильович кілька місяців пролежав у лікарні. Після виписки пішов забрати пенсію. Набігла велика сума, як для пенсіонера, 4 тисячі гривень.

У банку пенсіонери Сокаля та околиць отримують виплати. Жодного разу проблем із банкнотами не було. Тож жодних підозр у постраждалого пенсіонера не виникло.

Чоловік підійшов до першої каси і вже в знайомої касирки взяв пенсію. Потім чоловік вийшов, а за кілька метрів від банку, біля фонтану до нього підійшла незнайома жінка. Спитала котра година, що було далі пенсіонер не пам'ятає. До тями прийшов за кілька метрів біля кіоску із хлібом, де чоловіку і розказали, що гроші фальшиві.

Зрозумівши, що в руках не гроші, а фантики дід пішов до поліції. Там з'ясували, що з чотирьох тисяч гривень, лише 800 справжні. У банку запевнюють, фальшивки не їхні, ймовірно пенсіонера ошукали вже поза межами фінустанови.

"У банку є безперервне відеоспостереження за роботою касирів, тому впевнені, що наші клієнти отримують перевірині банконоти", - кажуть у банку.

Пенсіонера надурили вже на вулиці - це припускають і в поліції, принаймні на це вказує відео з камер спостереження.

Відео На Львівщині дідусю замість пенсії видали сувенірні купюри

"На відео видно, що потерпілий підійшов до віконця, до нього підійшла невідома жінка. Вони вибирають жертв, яка більш похилого віку, підходять, ідуть з нею на розмову, і при спілкуванні можливошляхом гіпнозу, ману пускають", - каже слідчий Сокальського відділу поліції Роман Куляш.

Якщо шахрайку знайдуть і доведуть вину її можуть заґратувати на 3 роки. Петро Васильович після цього випадку вирішив зробити пластикову картку і знімати гроші в супроводі доньки чи онуків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції