На Євробаченні заборонили демонструвати прапор кримських татар

Він не підходить під правила, оприлюднені на сайті концертного залу.

Кримськотатарський прапор заборонили для демонстрації на Євробаченні 2016. Він не підходить під правила, оприлюднені на сайті концертного залу Stockholm Globe Arena, де буде проходити конкурс. Про це повідомляє Громадське ТБ.

Прапор кримських татар потрапив до переліку заборонених на Євробаченні 2016 разом з прапорами Косова, Палестини, Північного Кіпру, Придністров'я, "ДНР" та "Ісламської держави".

Згідно з правилами концертного залу, глядачам можна приносити з собою прапори країн-учасниць або будь-яких інших країн, які входять в ООН, а також прапор Європейського союзу і райдужний прапор. Однак, місцеві, регіональні або провінційні, а також прапори терористичних організацій і невизнаних утворень опинилися під забороною.

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко відреагував на заборону кримськотатарського прапору в своєму Twitter.

Нагадаємо, цьогорічний міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2016" зазнав суттєвих змін.

Слідом за зміною правил підрахунку голосів та балів на конкурсі, організатори "Євробачення" вирішили долучити до змагання 11 перекладачів.

Зазначимо, Україну на пісенному конкурсі представлятиме співачка Джамала.

На Євробаченні 2016 заборонили кримськотатарський прапор

На офіційному сайті концертного залу Stockholm Globe Arena, де проходитиме змагання, розміщений документ-пам'ятка для фанів щодо символіки, яку можна проносити в зал. У ньому зазначається, що дозволені  лише національні прапори, а ось регіональні та, як сказано на сайті, стяги спірних територій - заборонені. Для наочності продемонстрували прапори нон-грата на євробаченні, серед них є і кримськотатарський прапор.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: